Gözaltı Torbalarına Argan Yağı

Likit altın olarak bilinen argan yağının faydaları saymakla bitmiyor.

Argan yağının cilde ve saça faydaları şunlardır:

– Saçı besler ve onarır: Argan yağı soluklaşan ve kırılan saçları onarır ve saça dibinden ucuna kadar fayda sağlar. Saçların kabarmasını önler ve canlılık verir.

– Kuruyan cildi parlatır: Cildimiz her daim dupduru ve güzel görünmez. Bazen kurur, bazen solar bazen de sararır. Argan yağı cildi yeniler ve canlandırır. Cildimizi temizledikten sonra yüzümüze ince tabaka halinde sürebiliriz. Dudaklara iyi gelir ve yumuşatır. Masaj yaparak da kullanıma uygundur.

– Gözaltı torbalarına birebir: Gözaltında meydana gelen siyah halka ve şişlikleri geçirerek hassas deriyi zarar vermeden onarır ve yumuşatır. Bir kere kullanımda bile farkı hemen anlayabilirsiniz. Argan yağının nazikce sürerseniz sonuçtan çok memnun kalırsınız.

– Çatlak topukları yumuşatır: Argan yağı çatlak topukları iyileştirir. Gece yatmadan önce sürüp ayağınıza çorap geçirin. Sabah kalktığınızda farkı hissedeceksiniz.

– Elleri yumuşatır: Zaman içinde soğuyan, kuruyan ve çatlayan ellere iyi gelen argan yağı, elleri yumuşatır ve cildin görünümünü düzeltir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir